• Свеж
INMOZATA Плевел Бариера Пејзаж Ткаенина Тешки, 3FT x 100FT Ткаени Плевел Контрола Земјата Покрие Мембрана за Оранжерии, Градина Удели, Под Патеки, приоди за автомобили, Црна

INMOZATA Плевел Бариера Пејзаж Ткаенина Тешки, 3FT x 100FT Ткаени Плевел Контрола Земјата Покрие Мембрана за

DEN 839.76

Од стока
Достапно.

Високо Квалитетни и Издржливи : Weed бариера големина : 3 FT x 100 FT.Исклучително силен и здрав ткаени полипропилен може да биде доволно да се користат за долго време.Земјата ги покрие мембрана прави максимум плевел превенција при садење или пејсаж.Безбедноста и Еколошки : Направи на безбеден професионални Одделение материјал Полипропилен-што Не содржат хемиски материи и отпорен на корозијачувајте ги вашите здрава почва.Тоа е еколошки на вашиот садење и членови на семејството.Висока Пропустливост : На уредување ткаенина дише дизајн им овозможува на водата да бидат додадени во текот на врвот на ткаенина, и на течност ќе се филтрира долу во почвата без да се оштети или понижувачко ткаенина себе.Porous дизајн на плевел мембрана овозможува raindrops, воздух, хранливи материи и ѓубре да помине преку за здрава почва.Зелени ленти за усогласување на растенија : Со зелени ленти на пејзаж ткаенина, може да се задржи на растенија растат прави и чисти, организирање на вашата градина убава и confortable.Оваа премија плевел бариера ткаенина ќе inprove вашата продуктивност и ефикасност, дури и да го направат вашиот живот полесно.Лесно да се инсталира и широко Апликација:може да се прилагоди на соодветна големина според големината на садење област.На мултифункционален градина плевел бариера ткаенина може да се користи под патеки, приоди за автомобили, подови, растенијата кревети, оранжерии, фрла и сл.Нашите ткаенини се направени на силна и стабилна ткаени полипропилен.Безбедно и Хемиски Слободни.Отпорност На Корозија.Професионална Одделение.Материјал : Премија и здрав ткаени полипропилен.Боја : Црна.Димензии : 3 FT x 100 FT, 3 FT x 250 FT, 3 FT x 300 FT, 4 FT x 100 FT, 4 FT x 250 FT, 4 FT x 300 FT, 6.5 FT x 82 FT, 6.5 FT x 328 FT.Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите големина пред поставување на својата цел.Ви благодариме.Нашите ткаенини се направени на силна и стабилна ткаени polypropylene Safe и Хемиски Слободни Отпорност на Корозија Професионална Одделение.Спецификација : .Материјал : Премија и здрав ткаени polypropylene Color : Црна Димензии : 3 FT x 100 FT, 3 FT x 250 FT, 3 FT x 300 FT, 4 FT x 100 FT, 4 FT x 250 FT, 4 FT x 300 FT, 6.5 FT x 82 FT, 6.5 FT x 328 FT.Answer : ___________________________ Note : .Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите големина пред поставување на својата цел.Ви благодариме.

За производот

Купувачите избираат и