• Свеж
TIMEMORE француски Притиснете кафематот(15OZ)Трајни Лесно Чистење Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло - BPA Free(Бела)

TIMEMORE француски Притиснете кафематот(15OZ)Трајни Лесно Чистење Отпорни на Топлина Borosilicate Стакло -

DEN 481.44

Од стока
Достапно.

Минималистички дизајн носи нов изглед на француски Притиснете.Може да се користи за да се направи чај и кафе.Високата густина од не ' рѓосувачки челик филтер екран има мрежа големина на 0.35 mm, што ви овозможува подобро филтрирање ефект и почиста вкус.Купот на телото доаѓа со 300/450ml скала линија.Матирано површината школка, ефикасна топлинска изолација, не е лесно да се остави дамки од вода и отпечатоци од прсти.Анти-нула школка, ефикасна топлинска изолација, спречување на дамки од вода и отпечатоци од прсти.Боја : Бела.

За производот

Купувачите избираат и