• Свеж
Carburetor за Лигата на Енергија Опрема 3500 4000 W Гас Генератор Мотор Хидрати со Резервоар за Гориво исклучи Вентил Искра Приклучокот за полнење

Carburetor за Лигата на Енергија Опрема 3500 4000 W Гас Генератор Мотор Хидрати со Резервоар за Гориво исклучи

DEN 398.16

Од стока
Достапно.

Квалитетни Резервни Замена Carburetor & 28-1783-V Резервоар за Гориво исклучи Вентил Искра Приклучокот за полнење. 46561 Carburetor за Лигата на Енергија Опрема(CPE) Брендирани 3000/3500/4000 W Бензински Генератор Мотор Хидрати.Carburetor Одговара На Бензински Генератор Модели : 46558, 46561, 46594, 46596, 46533, 46534, 46535, 46539, 46540, 46551, 46553, 46554 & 46555, 40026, 40008, 40012, 46514, 46515, 46516, 46517 & 45633. 28-1783-V Генератор на Резервоар за Гориво исклучи Вентил за M10 X1.25 резервоарот порта threds, Гориво линија 1/4, црево barb Димензии 1-1/2 X 1-3/16 X 2-7/8. Пакетот вклучува : 1 x Carburetor,1 x Задави Лост,1 x Гориво Линија, 3 x Дихтунзи, 1 x Генератор на Резервоар за Гориво исклучи Вентил, 1 x Искра Приклучок , 1 x Гориво Филтри.Одговара за Шампион Моќ CPE Опрема 46514 46515 46558 46561 46594 46596 46599 46533 46535 46535 46539 46540 46551 46553 46554 46555 40026 40008 40012.

За производот

Купувачите избираат и