• Свеж
Reebok Работа Мажите Zprint Безбедност Пети Атлетик Работа Чевли, Темно Сива боја, 13 Широк

Reebok Работа Мажите Zprint Безбедност Пети Атлетик Работа Чевли, Темно Сива боја, 13 Широк

DEN 2904.00

Од стока
Достапно.

Лесни, лесна текстил горниот за извонреден утеха и поддршка.Ниско-намалување на дизајн за максимална глуждот мобилност и брз чекор транзиции.Мулти-густина амортизирање платформа за чекор контрола и брз одговор.Нога-одбележан 3 D пена midsole со длабоко flex жлебови за еластични тапацир, флексибилност, како и природни чувствуваат.Густа надворешниот раб соединение за цврста поддршка и отпорност на триење.Не Изложени Метал на Горниот.ASTM F2413, Челик Пети, Електрични Опасности Заштита, се Лизга Отпорни.Големина : 13 Широк | Боја : Темно Сива Боја.

За производот

Купувачите избираат и