• Свеж
Молив Гуми 12 КОМПЈУТЕРИ Флексибилни Гума Гуми за Деца на Училиште Канцеларија

Молив Гуми 12 КОМПЈУТЕРИ Флексибилни Гума Гуми за Деца на Училиште Канцеларија

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

【12 PCS НА ВКУПНО : 】Доаѓаат со 12pcs убава боја гуми, 2 стилови на бонбони боја како што е прикажано на сликата, да изгледа убаво и симпатична, 6pcs за секоја боја. 【ПРЕНОСНИ ГОЛЕМИНА : 】Големината на секој гумичка : 4.8 x-2 х 1 cm/ 1.9 x 0.8 x 0.4 инчи, што е пренослив големина за да можете да ја користите и носат лесно. 【МЕКА ГУМА : 】Направени од мека гума, кој е издржлив и лесен, кој има долг животен век. 【ГИ ЧИСТИ И УРЕДНИ : 】Тоа може да ги избрише молив ракопис и не ќе се скрши хартија, тоа може да ги чисти и уредни. 【ШИРОКА УПОТРЕБА : 】 Погоден за децата за училиште употреба, бои, цртеж, за бришење класа Б молив цврстина и други механички молив за пишување. 12pcs Молив Спецификации : Боја : 2 стилови на бонбони боја како што е прикажано на сликата Материјал : гума Големина : 1.9 x 0.8 x 0.4 инчен / 4.8 x-2 х 1 cm Пакет Количина : 12pcs Забелешка : 1.Мали и јаде предмети, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца под 3 години. 2. Нашата служба за корисници ќе биде на линија за 24 часа, ако имате било какви проблеми со квалитетот, можете да контактирате и со нашите услуги на клиентите, ние повторно ќе брод или враќање на вас како е можно поскоро.

За производот

Купувачите избираат и