• Свеж
GLOBALWIN жените Никол чизми мода

GLOBALWIN жените Никол чизми мода

DEN 1103.76

Од стока
Достапно.

Премиум италијански СТП.Гумен ѓон. 100% Вегетаријанска Премиум Синтетички Кожа Горниот : Овие Globalwin Рамни Чизми За Жените Се Направени Од Високо Квалитетни Италијански Faux Кожа.Овие Падне Чизми Жените Се Обезбеди Привилегија На Луксуз Како И Up-To-Date Стил.Дизајн : Овие Се Облекува Чизми За Жените Се Моделира На Biker Стилови И Мотоцикл Чизми Со Сребро Токи.Практична Чизми Избор За Падне, Овие Слатки Чизми Се Поставени На Tpr Ѓон И Здрав Ниски Потпетици Cushioned Footbed За Удобност, Против Пролизгување За Врнежлив Снежните Времето.Глуждот Да Slouchy Средината На Листот Се Вклопуваат Со Патент Затворање : Има Zip Fastenings По Должината На Овие Падне Мода Чизми За Лесно On-And-Off.За Сите Прилики : Носат Овие Жените Средината на Теле Чизми Со Вашиот Скриена-Во Фармерки Или Фустани.Достапни Во Црна, Кафена И Сива, Лесно Да Се Одговара Со Вашиот Есен/Зима Облека.Големина Кандидира Голем.Овие стилски зимски чизми направете го тоа лесно да одиме со доверба, дури и на лизгава, улици.На кратко, наредени пета е поврзан со жлеб гумени outsole и водоотпорен faux кожа материјали.Пронајдете стилот што најдобро одговара на вашата личност со три боја опции и напнат тока детали или мазна ремени.

За производот

Купувачите избираат и