• Свеж
AMIR Сензор за Движење Плакарот Светла, DIY Стап-на Секаде Преносни 10-LED Безжична Кабинет Ноќ/по Скалите/Чекор Светлина Бар со Магнетни Ленти на Батеријата Управувана (?

AMIR Сензор за Движење Плакарот Светла, DIY Стап-на Секаде Преносни 10-LED Безжична Кабинет Ноќ/по Скалите/Чекор

DEN 839.76

Од стока
Достапно.

Автоматски Сензор : Авто-во рамките на 10 метри, автоматско исклучување по 12-17 секунди без движење откриен помага за продолжување на животниот век на батеријата.Тоа ќе се вклучи само кога е темно и кога движење е откриен. 10 LED т пак ако light sensor е откриен од доволно светлина. ●Батеријата Не Се Вклучени.Пакет Содржина : . 6 x 10 LED IR Сензор Плакарот Светлина. 1 x Прирачник за Корисникот.GCID : AMIR.

За производот

Купувачите избираат и