• Свеж
StealStreet СС-G-54135 Мали Polyresin Слон со Багажникот До Figurine Статуа, 6.5

StealStreet СС-G-54135 Мали Polyresin Слон со Багажникот До Figurine Статуа, 6.5

DEN 287.52

Од стока
Достапно.

Совршен подарок за оние кои сакаат Дивиот Живот.Одличен дизајн и изработка.Мерење : H : 6.5. Материјал : Polynesian.Оваа прекрасна 6.5 Инчи Мали Polynesian Слон со Багажникот До Figurine Статуата има најдобрите детали и највисок квалитет ќе најдете насекаде! 6.5 Инчи Мали Polynesian Слон со Багажникот До Figurine Статуата е навистина извонреден. 6.5 Инчи Мали Polynesian Слон со Багажникот До Figurine Статуа Детали; Состојба : Brand New; Item SKU : СС-G-54135; Димензии : H : 6.5 (Инчи); Направена со : Polynesian.

За производот

Купувачите избираат и