• Свеж
ZUER 3 Еез Гумичка,Молив Бела Гумичка за Тестови,Училиште,Канцеларија за Пишување,Дизајнирање или Скицирање

ZUER 3 Еез Гумичка,Молив Бела Гумичка за Тестови,Училиште,Канцеларија за Пишување,Дизајнирање или Скицирање

DEN 2032.80

Од стока
Достапно.

1. Високо квалитетни ПВЦ гумичка, лесно да се отстрани молив марки. 2. Големината на гумичка е 4.1 * 1.8 * 0.9 СМ, лесно да се носат. 3. Широко се користи, тоа е многу погоден за на училиште, дома и во канцеларија. 3. Производ вклучува 3 гуми.

За производот

Купувачите избираат и