• Свеж
7600 Компјутери Глина Heishi Монистра Насоки 6mm Рамен Круг Полимер Глина Диск Spacer Монистра со Еластична Стрингови за Накит Одлуки Нараквици Ѓердан(20 Бои)

7600 Компјутери Глина Heishi Монистра Насоки 6mm Рамен Круг Полимер Глина Диск Spacer Монистра со Еластична

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Количина : Глина Heishi Монистра Насоки се околу 380 Парчиња по влакно (7600 Компјутери за 20 насоки).2 Компјутери Еластична Стрингови вклучени.Должина на 1 целосна влакно : appr. 16 Инчи (40cm).Станот Круг Монистра се за 0.24"/6 mm во дијаметар и 0.04"/1 мм во дебелина, со јасна 0.08"/2 mm дупка се drilled во центар. 20 Бои Полимер Глина Монистра содржи : црвена, црвена роза, бледо розова, портокалова, тропски портокалова, жолта, ivy зелена, емералд зелена, трева зелена, lapis lazuli, cerulean сини, сини аква,wisteria, јоргованот, кафеава, камила, sandbeige, црна, сива, бела.Материјал : Диск Spacer Монистра се изработени од лесен полимер глина со Heishi Диск Форма, rubbery текстура.Станот глина монистра се погодни за монтирање на вашиот стил визија со Накит Одлуки, Обетки, Белегзии, Ѓердани, Привезоци, Anklets, Дете Занаети, Macramé, Шапка Занает, Шарм, Ѓердан, Копче за Синџири, Anklets, Привезоци, Ознака за вашата чанта или куферот, и повеќе.Preppy Монистра во 20 Виножито Бои вклучува : Црвена, црвена роза, бледо розова, портокалова, тропски портокалова, жолта, ivy зелена, емералд зелена, трева зелена, lapis lazuli, cerulean сини, сини аква,wisteria, јоргованот, кафеава, камила, sandbeige, црна, сива, бела.Храбри Личности за DIY Проекти : - да се Создаде Вино Стакло Шарм за да ги красат вашата Вино.- Направи Дете Модерната Beaded Ѕид Виси или гарланд да се присутни насекаде по вашиот дом.- Капка во овие чинии или вазни со декоративни шик додатоци како табела централен или салфетка прстени.- Користи акцент лежиште за DIY занает, накит одлуки, ресни, капа на одлуки занает, косата занает, украси за облека, облагородување картички или scrapbooks, декорација на секојдневните предмети, и повеќе.- Додадете цртичка на одблесокот на вашите модни Додатоци, Нараквица, Обетки, Ѓердани, Шарм, Ѓердан, Копче за Синџири, Anklets, Привезоци, Ознака за вашата чанта или куферот, или други сите забава и инспириран мушка проекти.

За производот

Купувачите избираат и