• Свеж
Репродуктивното мочниот Меур Пенисот Клиника Оркестарот Urology Медицински Уметност Канцеларија Оркестарот,8X12 инчен дрво Врамени Модерна Платно Стакло покрие Ѕид ?

Репродуктивното мочниот Меур Пенисот Клиника Оркестарот Urology Медицински Уметност Канцеларија Оркестарот,8X12

DEN 382.80

Од стока
Достапно.

【Уметност Големина на слика】 : (W) во 16 x (H) 24 во.Заврши Намести Големина на : (W) 16.7 во x (H) 24.8 во,1.3 инчи дебела. 【МАТЕРИЈАЛ】:100% висок квалитет на платно печатење на постери и употреба plexiglass да се покрие направени на животната средина-пријателски платно сликарство кои се целосно во согласност со стандардот.Јасна слика, еколошки и безбедно. 【Лесен за инсталација】 : Нашата платно ѕид уметност доаѓа веќе wraped со заградата монтирани рамка и е подготвен да се откажам,Сите што треба да направите е да најдете шајка и закачи оваа убава слика во вашиот нов дом. 【СОВРШЕН ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР】 : Тоа може да се користи за декоративни сликарство во студијата, детската соба, спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, hotel соба, студио, канцеларија, трпезарија, бања, итн. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】 : ве Молиме имајте предвид дека екрани може да се разликуваат во боја и светлината, која може да предизвика некои печатени производи да се појави малку поинаква од онлајн преглед.не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.Повеќе Големини Повеќе големини опција,ќе може да се измери вашиот ѕид правилно и бидете сигурни дека можете да го изберете точниот големина.High definition слика отпечатоци на висок квалитет на платно со живописни бои, и употреба plexiglass да се покрие,водоотпорен, УВ отпорни, исчезнува се отпорни.Значи, вие не мора да се грижите за квалитетот, платно ѕид уметност имаш можат да живеат до употреба возраст сакате.Совршен избор за ѕид оркестарот како дневна соба, спална соба, гостинската соба, купатило, кујна, dinning соба, сала за состаноци, ходникот, расадници, кафе куќа, condo куќа, хотели, ин, Бања, Дневна, Сауна и други простори од дома.Внимание на Детали на Нашите во куќата дизајн тим е постојано проверка на квалитетот и детали на секој уметнички дела, ние обезбеди за да се обезбеди одлично произведен производ за било повод што треба за нив.

За производот

Купувачите избираат и