• Свеж
IMEEA 45oz/1.3 L Наводнување Може за Внатрешна Куќа Растенија Долго Spout Бранеа од Нерѓосувачки Челик Наводнување Тенџере (Бронзена Боја)

IMEEA 45oz/1.3 L Наводнување Може за Внатрешна Куќа Растенија Долго Spout Бранеа од Нерѓосувачки Челик Наводнување

DEN 674.40

Од стока
Достапно.

✅Материјал : Ова наводнување може да е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, обезбедување на квалитет и долговечност. ✅БРАНЕА КРАЈ : Рака полиран не ' рѓосувачки челик заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions и tarnishing. ✅Долго Spout : Затворен за полевање може да се со тесен долг spout лесно може да ѕиркаат меѓу зеленило на вода мали houseplants, па може да се стави на вода точно каде што сакате. ✅Совршена големина за внатрешна куќа растенија и мала канцеларија растенија, ја зголемува влажноста на воздухот околу растенија и цвеќиња за да ги задржи здрав. ✅Максимален Капацитет : (45oz/1.3 L).Се препорачува Употреба Капацитет : Околу 40 унци ( за Да се спречи вода од потопуваат ).Дното Дијаметар : 10.2 cm/4inch, Висина : 19cm/7.4 инчен; Нето Тежина : 1lb (455g).Доаѓа со IMEEA доживотна гаранција, купи со доверба!.Боја : Бронзена Боја.

За производот

Купувачите избираат и