• Свеж
Tanis - CGRB162120 - Подвижни Водич Железнички, 120 Во L, 1 Во Трим

Tanis - CGRB162120 - Подвижни Водич Железнички, 120 Во L, 1 Во Трим

DEN 1958.40

Од стока
Достапно.

Деликатни-површина водич четки се монтирани на рамка на транспортер за директна кревка производи или.Подвижни Водич Железнички Пластична Подлога Целокупната Уреденост (Во.) 1 Севкупната Должина (Во.) 120 Пополни Тип .012 во Ниво Најлон Наежвам Природна Боја.

За производот

Купувачите избираат и