• Свеж
Sorel Жените Explorer Ткаенина Микс II Џоан Чизми

Sorel Жените Explorer Ткаенина Микс II Џоан Чизми

DEN 1512.72

Од стока
Достапно.

Увезени.Гумен ѓон.Кожа : Cowhide велур.Гума.Microfleece обвивка, Faux крзно трим, отпорен на Вода.Чипка-up на предната страна.Наредени.Храбар зимата е најлош во овие Sorel чизми, пократок и повеќе лесни верзија на бренд потпис Џоан говорница дека се уште ги вклучува сите ладни временски услови мора да се haves како водоотпорен велур, microfleece обвивка, и faux-крзно ткаенината.

За производот

Купувачите избираат и