• Свеж
  • -28 %
VIVOHOME Покачена Пластични Покрена Градина Кревет Колонист Комплет за Цвет Зеленчук Расте Браун во Собата на 4

VIVOHOME Покачена Пластични Покрена Градина Кревет Колонист Комплет за Цвет Зеленчук Расте Браун во Собата на

DEN 2075.00
DEN 2879.76

Од стока
Достапно.

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Ова го покрена кревет е направен од армирано-PP материјали, кои функционира совршено во контакт со почвата и водата и не е влошена од страна на временските услови, што го прави најдобриот партнер за вашата градина.АВТО-НАВОДНУВАЊЕ ДИСК ДИЗАЈН - Авто-наводнување диск дизајн обезбедува простор за резерви на вишокот вода и им помага на растенија апсорбираат вода и исхрана целосно, исто така, спречување на гниење; Прирачник за дренажа дупка направете го тоа лесно да се исцеди или задржат вишокот на вода на вашиот фабриката потреби.НАПРЕДНИ INSTALLATION - Нова дизајн го прави лесен и удобен за поставување, само стави ја картичката рамка и лист заедно; Различни градина кревет обрасци може да се направи како сакаш.РАТАН МОДЕЛ - Со стилски ратан модел изгледа, градина кревет, исто така, е светлина-тежина и убав за градини, patios, балкони, ресторани, кафулиња и насекаде каде што можат да се користат растителни живот.ДИМЕНЗИЈА - Димензија на една комплетна кутија : 16.5" (L) × 16.5" (W) x 13.7" (H); Мерки од врвот на полето на дното на ногата; Сет од 4 пластични градина легла.Материјал : Засилен PP материјали.Боја : Кафена. 4 x Авто-наводнување Дискови. 4 x База Плочи. 16 x Ѕидови. 16 x Безбедност Глави. 16 x Вода Приклучоци. 32 x Колони.VIVOHOME пластични покрена градина кревет помогне да расте на вашата растенија и украсете го вашиот простор.Нашето внатрешно покрена кревет дизајн води корени здрава и го намалува изгние во влажни услови, а вие може да изберете како да дизајн свој градината користење на делови обезбедени.

За производот

Купувачите избираат и