• Свеж
1 Галон за Полевање Може да се со Монтажни Туш Главата за Отворен и Затворен Куќата Растенија, Цвеќе Декоративни Модерна Градина Тенџере

1 Галон за Полевање Може да се со Монтажни Туш Главата за Отворен и Затворен Куќата Растенија, Цвеќе Декоративни

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

【2 Начини на Вода и Без Протекување】2-во-1 Прилагодливи Вода Spout, посебен дизајн го прави лесно да се контролира наводнување начин и протокот на фреквенцијата, користете sprinkler главата или употреба на туш за да се добие мала или тешки поток во зависност од потребите на растението.На spout може да се отстрани за чистење. 【 Една Кофа Вода за 3 Дена】На растенијата наводнување може да има големи вода капацитет за складирање на 4 L, кои може да се намали на проблеми на чести вода refilling.Наводнување до 10-15 растенија во исто време.Може да се користи затворен & отворено, во голема мера зачувај вашето време и ефикасност. 【Ергономски Дизајн】Тоа е лесно да се носат & прелива за дами.На горниот дел се справи со не е лесно да се укине.На страна се справува може да помогне да се направи тоа попријатно и помалку fatiguing.Една рака операција е применлив, како и. 【Високо-Квалитетни Материјали】Направени од густа густа пластика ѕид на литургија, туш глава е направен од нерѓосувачки челик, силна, анти-стареење, и издржливи. 【Рамномерно и уреден вода места】вода места непречено да организира, и со голем дијаметар на водата доводното може да се користи за да се инјектираат вода побрзо и поевтино.Боја : Зелена Со Лопата.

За производот

Купувачите избираат и