• Свеж
XeGe Faux Крзно Фрли Перница Случаи Кадифен Бушава Ултра Мека Перница Покрие Меки Кристал Сомот Декоративни Pillowcases Патент Затворање,Сет од 2(Стандард, Бела)

XeGe Faux Крзно Фрли Перница Случаи Кадифен Бушава Ултра Мека Перница Покрие Меки Кристал Сомот Декоративни

DEN 2289.60

Од стока
Достапно.

100-процентно полиестер микрофибер кадифен shaggy на предната и обратна да ултра мека кристал сомот mink.Додадете контакт на доброто боја во вашата соба.Отпор да исчезнат, Брчките ,pilling отпорни и, исто така, нуди најдобри топлина и удобно breathability.Стандард/Кралицата големина : Сет од 2 Pillowcases 20"x 26" со иста боја.Скриен патент е во средината на задната страна.Перница ги опфаќаат само ,Без вметнување.Имаме цела кадифен бушава прекривки покрие постави и еден ватенка покрие продава одделно од нашата продавница.Овој уникатен прекрасен дизајн ткаенина pillowcase,може да го прави производот повеќе луксузен и удобен.Оваа pillowcase ви дава најмногу се чувствуваат удобно кога сте на одмор, спиење или лежејќи во кревет, на троседот, во чаир и во прозорец на седиштето .Се разбира, тоа се однесува на сите годишни времиња.Ние веруваме дека ова уникатно дизајниран pillowcase е она што го сакате.Ова е прекрасен начин да се ажурира вашата спална соба и како одраз на вашата извршување на луксуз и удобност.Оваа Перница маска е одличен подарок за сите,секој фестивал и специјални прилики.Скриен патент дизајн, лесно да се одделат и да перат.Свртуваат внатре-надвор, Машина за миење со ладна вода циклус, нежна и ниска температура сушење ја прави оваа перница залив полесно да се грижи.Избегнувајте висат сува која ќе предизвика деформација.Не кајгана,не Железо,ве Молиме обратете се до грижата етикета.Ние препорачуваме чистење пред првата употреба, бидејќи тоа ја намалува на производот сечење остатоци и е повеќе кожата пријателски.Xe Ge те ценат љубов,ние нудиме на 30-ден се врати и услуга за замена.За било какви прашања, pls ни e-mail слободно, ние ќе ви одговори и да ви помогне да го реши проблемот во рамките на 24hours и да ви даде задоволни одговор.Перница случај е генерално се користи како заштитна маска за перница, што го прави вашиот перница меки и ви дава една мека на допир и крајната луксузни искуство.Оваа pillowcase ви дава удобно животната средина без разлика дали сте на одмор, спиење или лежејќи на кревет, троседот, стол или прозорец на седиштето.Четири сезони сите соодветни.Навлаки во различни бои може да се купи одделно.Спарување прекривки покрива со овие навлаки, ќе ви обезбеди со голем спектар на опции за да се координираат со целата соба стил, создавање на свој уникатен дом простор.

За производот

Купувачите избираат и