• Свеж
J-Rijzen Вештачки Цвеќиња 25PCS Реална Мешани Бела Боја & Mauveglow & Стара Руменило Лажни Рози со Матични за DIY Свадба Букети Centerpieces Бебе Туш Партија Дома Декорација

J-Rijzen Вештачки Цвеќиња 25PCS Реална Мешани Бела Боја & Mauveglow & Стара Руменило Лажни Рози со Матични за

DEN 1564.80

Од стока
Достапно.

Висок Квалитет на Материјалите : вештачки цветови се изработени од мек, латекс пена,ЈП материјал,допира многу мека.Пакет и сервис : 8 PCS Бела Роза + 10 PCS Mauveglow Роза + 7 PCS Стара Руменило се Зголеми индивидуалните вештачки цвеќиња во тетрапак, Секоја кутија доаѓа со некои свила остава како подарок.Големина : Секој лажен рози главата е aprrox. 2-3/4 инчи, на матични е околу 7 инчи долго.Тоа е соодветна вештачки цвеќиња за DIY декорација.Ве молиме овозможи мала разлика во големината поради прирачник за мерење.Мулти-функционални : Овие вештачки цвеќиња за декорација,тие имаат тенка жица матични како што можете да видите од сликата,тие се движат лесно за обликување и калапи.Па можете да го користите вештачки рози за дизајн букет, како сакате, како на свадба букет, булчински букет, деверуша букет, дома декорација букет,свадба centerpieces, boutonnieres, торта цвеќиња, Corsages,или било какви други аранжмани на вашата свадба.Answer : ___________________________ Note : Вештачки рози се рачно изработени, ве молам, разберете дека големината може да се разликува малку.Pls забелешка различни серија ќе имаат малку боја отстапување,понекогаш боја можеби малку потемна,понекогаш боја можеби малку полесни.Боја : Бела&mauveglow&стара Руменило.

За производот

Купувачите избираат и