• Свеж
Galashield Растенијата Наводнување Може Да Затворен Отворено Розова Фламинго 0.4 Литри

Galashield Растенијата Наводнување Може Да Затворен Отворено Розова Фламинго 0.4 Литри

DEN 381.36

Од стока
Достапно.

Оваа симпатична наводнување може да е разноврсна мали наводнување може за внатрешна растенија околу домот, или на отворено.Пинк цвет наводнување може да има лесно се прелива spout и удобен се справи.Направен од дебела времето отпорни издржлива пластика за внатрешна и надворешна употреба.Има 0.4 Литри на вода - мерки 11 x 9 x 5.5 инчи.Совршена Големина погодни за возрасни и деца за да ги користите.

За производот

Купувачите избираат и