• Свеж
СОН ПАРОВИ Жените Средината на Теле Борба Јава Моден Зимски Чизми

СОН ПАРОВИ Жените Средината на Теле Борба Јава Моден Зимски Чизми

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

Гумен ѓон.Вратило мерки околу 6.69" од лак. 【Средината на теле чизми】Женска средината на теле чизми се изработени со висока еластична латекс дека прегратка вашите нозе да се обезбеди пети со сите-ден удобност.Дише и одржување на нозе сува, гума буци ѓон обезбеди голема влечење, потпора и поддршка за да се спречи вас од лизгање. 【Ретро есен/зима чизми】Жените средината на теле чизми над глуждот заштитете го вашиот глуждот од студенило.Pleated дизајн воздигнува својата работа/викенд изгледа.Виткање дизајн е повеќе од три-димензионални и неформални, прави да изгледа кул и модата. 【Чизми висина】висината на окно е за 8.85", и пета дебелина 1".Тоа се протега нозете и го прави вашиот фигура повеќе домот. 【Лесно да одговара】Глуждот чизми за жените карактеристики патент страна панели, кои лесно да се стави на и надвор, имаат многу боја на избор, што оди добро со било есен и зима го носи, како што се фармерки, дуксери,sweatshirt, здолништа, да се облекува, windbreaker, надолу јакна, и Др. 【Погодни прилики】Средината на теле чизми кои не е само добар изглед, но исто така да се задржи топло во студена зима.Погоден за Секојдневен, Училиште, Шопинг, Датум, Страни, Патување, Отворено, Клуб, Вечер, Танцување, Одење, ноќта на Вештерките ден, Божиќ Дена и така натаму.Сон Парови средината на теле чизми : совршен средината на теле зима се подигне за секоја девојка, прифатлива уште удобно зимски чизми за жените.Изгледа апсолутно зашеметување со овие симпатична средината на теле зимски чизми!Кој leatherette горниот, бадем пети, крои детали, шарени обвивка, патент затворање за лесно вклучување/исклучување, а заврши со cushioned insole за удобност.Погодна за многу прилика : погодна за отворен одење, рекреација, одмор, работа и за други случаи, за да се Излади стил за да се спарите со твоите фармерки,тесни фармерки, тексас, еден неврзан здолниште или земја фустан додека дружење или извршување на errands.

За производот

Купувачите избираат и