• Свеж
ACDelco Професионални 18K17021 Предни Диск Сопирачки Caliper Сидро Плоча Завртки (Пакување од 2)

ACDelco Професионални 18K17021 Предни Диск Сопирачки Caliper Сидро Плоча Завртки (Пакување од 2)

DEN 265.92

Од стока
Достапно.

Професионални, премија резервни замена.Обезбедува перформанси и стабилност што очекувате од ACDelco.Произведени за да се исполнат очекувањата за фит форма и функција.ACDelco Професионални Диск Кочница Caliper Заградата Монтажа Болт е идеална високо квалитетни резервни замена компонента за една или повеќе од следниве возило системи : сопирачка.Оваа премија резервни болт е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за фит форма и функција.

За производот

Купувачите избираат и