• Свеж
YIVIYAR Покрена Градина Кревет Комплет, Отворено Покачена Колонист Кутија Стојат Големи Квадратни Стои Колонист Градина Кревет Кутија за Одгледување на Цвеќиња, Зеле

YIVIYAR Покрена Градина Кревет Комплет, Отворено Покачена Колонист Кутија Стојат Големи Квадратни Стои Колонист

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

【Изградена Минатата】 : На колонист кутија е направен од високо квалитетни PP материјал, нема чуден мирис, силни и издржливи, студ и мраз отпорни, не грижи за штетата на растенијата.Агол и рамка се зајакнат, постабилна и издржливи, може да се користи за долго време. 【Слободни Комбинација】 : градината кутија усвојува монтажни дизајн, кој може да се комбинираат хоризонтално или вертикално, согласно важечката длабочината на растенијата.Доволно за сите на вашиот зеленчук, цвеќе, како и сите други растенија, можете да изберете!. 【Соодветна Дренажа】 : мала дупка дизајн на вода бариера се зголемува на пропустливост на воздух на дното на кутијата, и на страната на мозоци дупки се придонесуваат за одвод на вишокот вода, да ги задржи на почвата свежи и заштита на растенијата од расипување или минерални акумулација. 【Лесно Собранието】 : Никогаш не е инсталиран на градина кревет пред тоа?Не грижете се, бидејќи процесот не може да биде полесно.Едноставно поставување со лесен-за-следење на инструкциите.тоа може да биде лесно да се собраа без дополнителни алатки, па затоа е подготвен во ниеден момент. 【Градина Организатор】 : Ние се комбинираат хоризонталната лента дизајн за да се направат градина колонист повеќе текстура и убава.Совршена декорација додатоци кои ќе се надополнуваат било пред или двор, трева област, или градина, да обезбеди здрава животна средина за зеленчук, билки, цветови, succulents, и многу повеќе!.

За производот

Купувачите избираат и