• Свеж
Hogtunes 6x9 Дисага Говорникот Капаци без Звучници за 1998-2013 Харли-Дејвидсон Туринг модели - ХТ-КАПАК

Hogtunes 6x9 Дисага Говорникот Капаци без Звучници за 1998-2013 Харли-Дејвидсон Туринг модели - ХТ-КАПАК

DEN 7198.80

Од стока
Достапно.

Комплет вклучува високо влијание ABS замена дисага капаци, капак tethers, grilles, напаѓач плочи, grommets, жица темперамент и потребниот хардвер.Disassembles лесно за бои.Вклучува обичај гума изолација да им помогне собере најмногу 6" x 9" автомобил стерео звучници (јазик се продава одделно).Прифаќа ОЕМ и резервни брави.ЗАБЕЛЕШКА : не се Потребни за засилувач и изборни јазик не се вклучени.Комплет вклучува високо влијание ABS замена дисага капаци, капак tethers, grilles, напаѓач плочи, grommets, жица темперамент и потребниот хардвер.Disassembles лесно за бои.Вклучува обичај гума изолација да им помогне собере најмногу 6" x 9" автомобил стерео звучници (јазик се продава одделно).Прифаќа ОЕМ и резервни брави.ЗАБЕЛЕШКА : не се Потребни за засилувач и изборни јазик не се вклучени.

За производот

Купувачите избираат и