• Свеж
IRIScan Книга 3 Боја На Документ Слика Рачен Пренослив Мобилни Боја Скенер - Сина

IRIScan Книга 3 Боја На Документ Слика Рачен Пренослив Мобилни Боја Скенер - Сина

DEN 2399.76

Од стока
Достапно.

Cordless, батерија-погон и многу лесен.Носат насекаде.Идеален за скенирање на книги, списанија & весници. 300/600/900 dpi резолуција на скенирање, скенирање на ветер : 2 Sec. За Б&W документ/ 3 Sec. За боја документ.Директно скенирање на PDF и JPEG, спаси скенира врз micro SD картичка (вклучена), екран во боја (што преглед на скенирани слики).Напојува со 3 AAA алкална батерија, state-of-the-art OCR софтвер, прочитајте ирис Про 12, конвертирате било хартија документ, PDF или слика датотека во уредување на Канцелариски документи(word, Excel, outlook,).Во светот OCR решение - 137 признати Јазици (вкл.Азија и на арапски јазик!), се создаде Хипер компресиран PDF датотеки, идеален за архивирање и споделување преку е-маил.

За производот

Купувачите избираат и