• Свеж
Firestick Далечински Покрие Случај Компатибилен со ТВ Stick 3-та Генерација/4k Max Стриминг Уред 2021 Ослободување Глас Далечински управувач, Анти Лизга Силикони Ракави со Lanyar

Firestick Далечински Покрие Случај Компатибилен со ТВ Stick 3-та Генерација/4k Max Стриминг Уред 2021 Ослободување

DEN 1454.40

Од стока
Достапно.

Далечинскиот Управувач се издвојува во Темнината : Ова firetv стап 4 K далечински поклопецот се карактеризира со бојата од зелена и сина се прозрачна(црвениот не е прозрачна), кој носи блескави сјај на вашиот тв стап 4 K max далечински капак.Око-фаќање на боја на облекување ви овозможува брзо да најдете вашиот глас далечинскиот управувач 3-та генерација во темнината, кој ви заштедува многу време. (Забелешка : ве Молиме изложуваат под силна светла за 5-10 минути ако тоа не светат во темнина.).Точната Дупка Дизајн : На силиконски далечински случај компатибилен со Ела ТВ стап( 4 K/Max/2021), ТВ стап ( 3-та Генерација)2021 порака, гласовната далечински (3-та Генерација).Точната дупка позиција е совршено во комбинација со вашиот далечински управувач. (Совети : НЕ за каква било друга TVStick Далечински пред 2021, Pls се провери вашиот ТВ далечински модел одговара или не, пред да се здобијат со силиконска маска случај.).Високо Квалитетен Материјал : силикон ракав далечински покрие направен од висок квалитет на еколошки силикони,безопасни за вашите миленичиња, деца и семејства.Не само мала тежина, мека, издржливи, перат, растеглив, и shockproof против пролизгување.Максимална заштита на вашиот далечински управувач од оштетување.Заштитна Strongger : ТВ стап 4 K 2021 ослободување стриминг уред покрие доаѓа со 3 lanyards, која ви помага задржете го далечинскиот лесно и спречува оддалечен од лизгање случајно, со што релаксирачка и пријатно гледање ТЕЛЕВИЗИЈА време. (Затоплување Совети : Само firestick далечински покрие, не се вклучуваат на далечински управувач).Немојте да се Грижите За Губење на Вашиот Батерија : Ова силикони случај штити sticktv 4k 2021 далечински управувач од нормално одвојување на заден панел и батерии ако се намали на подот, кој му дава максимална заштита на вашиот tvstik далечински управувач.САМО СИНА И ЗЕЛЕНА СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА (ЦРВЕНО НЕ СВЕТАТ).Answer : ___________________________ Note : Не блескав цело време, благодарение на својот блескав теорија.Ве молиме изложуваат под силна светла за 5-10 минути ако тоа не светат во темнина.

За производот

Купувачите избираат и