• Свеж
Стандарден Мотор Производи NS-319 Неутрален безбедносен Прекинувач

Стандарден Мотор Производи NS-319 Неутрален безбедносен Прекинувач

DEN 1218.72

Од стока
Достапно.

Земја На Потекло : Кина.Пакетот Висина На Производот Е 2.42 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 5.62 Инчи.Пакетот Ширина На Производот Е 4.07 Инчи.Робустен дизајн и високо квалитетен материјал ги исполнуваат строгите барања на денешната професионална услуга.Бакарни легури проводници се обезбеди чувствувате електрична спроводливост со ниска resistive загуби.Нашите дела се 100% тестирани за да се потврди и механички и електрични префрлување перформанси.Децении на водечка индустрија на истражување и развој фокусиран на средбата техничар потреби.Како глобален производител на оригинална опрема за палење производи, што се одржува целосна контрола на квалитетот во текот на процесот на производство, од componentry на готовиот производ.

За производот

Купувачите избираат и