• Свеж
NuFACE Напредни Лицето Тонирање Комплет Троица Лицето Тренер Уред + Хидратантен за Нега на Кожата Уред за да го Подигнете Контура Тонот на Кожата + Намалување на Изгле?

NuFACE Напредни Лицето Тонирање Комплет Троица Лицето Тренер Уред + Хидратантен за Нега на Кожата Уред за да

DEN 6915.60

Од стока
Достапно.

Активира со Ion Plex + хијалуронска киселина + глацијални вода.Нови microcurrent?Оваа формула е одлично да се интерактивната инсталација вашиот рутински.Совршен за сите типови на кожа.Формулиран со Ion Plex + хијалуронска киселина + глацијални вода + 8-Phyto actives.Electrifying анти-стареењето бенефиции со секоја апликација!.Одлична за сите типови на кожа—специјално нормално да се исуши.

За производот

Купувачите избираат и