• Свеж
JIDOANCK 1.2 L/1.5 L Пластични Наводнување Може да Голем Капацитет Shatterproof Пластични Potted Домаќинство Наводнување Шише Уред Жолта

JIDOANCK 1.2 L/1.5 L Пластични Наводнување Може да Голем Капацитет Shatterproof Пластични Potted Домаќинство

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

????Со карактеристика на долги тенки spout и широко устата, ова наводнување тенџере може лесно можат да го контролираат износот на вода лесно и да се пополни на вода со леснотија. ????Она што оваа наводнување тенџере може да ви понуди е дека тоа може да биде лесно да се укине и задржете со помош на своите вклучени ергономски се справи. ????Тоа е направен од високо квалитетни пластични материјали. ????Постојат 2 различни големини за да изберете од. ????Овој производ е совршено погодна за домашни, апарати за домаќинство, градина, двор, итн.

За производот

Купувачите избираат и