• Свеж
GRASSCLUB Плевел Бариера Ткаенина, Градина Пејзаж Плевел Блокатор Ткиво Ткаенина Тешки Земјата Покрие Мат (1)

GRASSCLUB Плевел Бариера Ткаенина, Градина Пејзаж Плевел Блокатор Ткиво Ткаенина Тешки Земјата Покрие Мат (1)

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Повеќе големината опции : weed бариера ткаенина се достапни во различни големини, 5 x 10 ft, 5 x 30 ft.Количка за пакување за лесно проширување.Дебела и трајни, не е лесно да се солза.Pemium материјал : Нашата плевел бариера ткаенина мат се направени од издржлив pp материјал.Одржување на доволно сила и издолжување под суви и влажни услови, не е лесно да се временските услови и гниење.Може ефикасно да се спречи земјата плевели за долго време.Широко се користи : Weed бариера пејзаж ткаенина, многу погодна за цветните леи, courtyards, оранжерии, и разубават животната средина.Лесен за користење : Нема потреба за професионални вештини за да се намали градина ткаенина плевел бариера во бараната големина.На трајни и дебели дизајн ви обезбедува со висок квалитет на плевел заштита.Дизајн : Добар дренажа перформанси гарантира дека нема да има акумулација на вода, кои ефикасно ја инхибира на инфилтрација на почвата честички.Тоа осигурува дека површината на плевел бариера контрола ткаенина е чисто, што дополнително штити од влага на почвата и ја одржува својата вредност.

За производот

Купувачите избираат и