• Свеж
DIYSELF 22 Компјутери Прецизност Нож Хоби Нож за Полнење за Pumpkin Carving, Изработката, Матрицата, парична Казна Точка, Постигнувајќи

DIYSELF 22 Компјутери Прецизност Нож Хоби Нож за Полнење за Pumpkin Carving, Изработката, Матрицата, парична

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

Вредни Пакет Содржина : 4pcs хоби ножеви, 13 меѓусебно ножеви во различни форми, Сите ножеви и замена на ножеви се спакувани во еден безбедност пластични случај.Ги исполни Вашите Различни Потреби : Ова сечење нож го поставите доаѓа со различни видови на занает сабји и ножеви за да ги задоволат вашите различните потреби на голема цена.висок квалитет на силни и издржливи!.Прекрасен Сет на Ножеви : Светлина-тежина метална рачка уметност нож со текстура ефикасно да се намали рака замор ниво и нуди повеќе постојано зафат кога ќе го користите.Широк Спектар на Апликации : се Дизајнирани како мулти-цел, се користи за прецизни апликации како хартија, пластика, картон, кожа, пена табла, дрво или било која друга DIY занает проекти.Ќе Добиете : 22 Pcs Прецизност хоби Нож Комплет Ако не сте задоволни со DIYSELF хоби нож бришачи сет.Ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се обезбеди најдобра услуга за вас!.

За производот

Купувачите избираат и