• Свеж
X-DREE 5pcs 40mm Дијаметар 85mm Висина 60ml Пластични Круг во Облик на Шише Браун(5pcs 40mm Diámetro 85mm Altura 60ml Plástico Редондо en форма де botella Marrón

X-DREE 5pcs 40mm Дијаметар 85mm Висина 60ml Пластични Круг во Облик на Шише Браун(5pcs 40mm Diámetro 85mm Altura

DEN 2152.80

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 80g; Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Главната Боја : Кафена; Капацитет : 60ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 20mm/0.8"(Diámetro interno де ла бока : 20mm / 0.8' '.Вкупната Големина (Прибл.) : 40 x 85mm/1.6" x 3.3" (D*H)(Tamaño вкупно (Aprox.) : 40 x 85 mm / 1.6' 'x 3.3' '(D * H). 5pcs 40mm Дијаметар 85mm Висина 60ml Пластични Круг во Облик на Шише Brown Made на Пластични material It се користи во многу области.Завртка запечатување капак штити frome истекување.Опис на Spanish5pcs 40mm Diámetro 85mm Altura 60ml Plástico Редондо en форма де botella Marrón País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico Peso neto : 80 g; Contenido del paquete : 5 piezas x botella де plástico Color директорот : Marrón; Capacidad : 60ml Diámetro interno де ла бока : 20mm / 0.8' 'Tamaño вкупно (Aprox.) : 40 x 85 mm / 1.6' 'x 3.3' '(D * H).

За производот

Купувачите избираат и