• Свеж
E-извонредни Spudger12PCS Црна Non-Март Spudger Стапови Поправка Pry Отворање Алатка за Мобилен Телефон Таблети Поправка на Лаптоп

E-извонредни Spudger12PCS Црна Non-Март Spudger Стапови Поправка Pry Отворање Алатка за Мобилен Телефон Таблети

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Изработена од специјална пластика, спречување на гребење или chipping, висок квалитет и може да се користи многу пати.Преносни љубопитните алатка со мала тежина и компактен дизајн.Остри станот страна може да се користи за да се исклучите конектори, отстранете термичка паста од топлина тоне, pry компоненти, помош во лемење или само олабавување на батеријата.Најлон крај нема да го оштети деликатни површината, тоа е одлична алатка за поправка на мали електронска опрема и автомобили цртичка и средување.Боја : Црна.Пакетот вклучува : 12 PCS Pry Отворање Алатка.Спецификација : Материјал : Пластика.Боја : Црна.Пакетот вклучува : 12 PCS Pry Отворање Алатка .Функција : Изработени од специјална пластика, спречување на гребење или chipping, висок квалитет и може да се користи многу пати.Преносни љубопитните алатка со мала тежина и компактен дизајн.Остри станот страна може да се користи за да се исклучите конектори, отстранете термичка паста од топлина тоне, pry компоненти, помош во лемење или само олабавување на батеријата.Најлон крај нема да го оштети деликатни површината, тоа е одлична алатка за поправка на мали електронска опрема и автомобили цртичка и средување.

За производот

Material:
Plastic.
Color:
Black.
Package includes:
12PCS Pry Opening Tool .
Feature:
Made of special plastic, prevent scratching or chipping, high-quality and can be reused many times. :
Portable prying tool with light weight and compact design. :
The sharp flat side can be used to disconnect connectors, remove thermal paste from heat sinks, pry components, aid in soldering, or just loosen the battery. :
Nylon finish will not damage the delicate surface, it is an excellent tool for repairing small electronic equipment and car dash and trimming. :

Купувачите избираат и