• Свеж
Салон Берберот Кејп Апстрактната Уметност Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп Апстрактната Уметност Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон

DEN 2306.40

Од стока
Достапно.

Салонот кејп престилка може да понуди подобра покриеност над облека и чевли.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Лесно да се чисти и суви брзо.На кејп е совршен за коса за сечење, perming,боја,стил.Пакетот вклучува : 1 x Водоотпорен Коса за Сечење Капа, 2 x кука морон Тоа мие добро и е лесно да се свитка и продавница. Започнете со прочешлување, така што сите на косата паѓа на престилка.Овој салон кејп лежи рамно над вашето тело, и е доволно долго дури и за tallest таму.Прилагодливи вратот затворање дизајн се вклопува во necks на возрасните.Нема повеќе да се грижи за коса бои, вода капе, шампон хаос и косата средување на целиот вашиот клиент?s облека.Идеален за шампон, сечење и обликување.Тие се 100% водоотпорни, дамка, отпорни и машина перат. Поправи прилагодливи деколте на вратот.УДОБЕН и ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : Добро миење ефект, лесно да се свитка и продавница.ПРИЛИКИ : Тоа е-мора да има ставка за секој barbershop.

За производот

Купувачите избираат и