• Свеж
Exacto Нож Хоби Нож 74 Пакет со 4 Надградба Остри Хоби Ножеви и 70 Резервни Exacto Нож Ножеви за Уметност, Scrapbooking,Матрицата со JTIEO

Exacto Нож Хоби Нож 74 Пакет со 4 Надградба Остри Хоби Ножеви и 70 Резервни Exacto Нож Ножеви за Уметност, Scrapbooking,Матрицата

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Вредни Пакет Содржина- 4pcs Хоби Ножеви со безбедноста капа, 70pcs ножеви.Идеален за Секојдневна Употреба.Голема Не се лизга Дизајн : алуминиумски рачка од хоби нож е со не се лизга дизајн, Да се направи што полесно и побезбедно користење.Се задоволат Секојдневните потреби-Оваа сечење нож го поставите доаѓа со различни видови на занает ножеви и 70 заменливи ножеви.Ги исполни вашите различни потреби.Удобен промена на Ножот Систем-Повеќе удобен и брз сечилото замена.Не грижете се за тоа како да се промени на сечилото.Повеќенаменски-Ова е нож го поставите совршен за прецизно сечење на модели, средување на хартија,уметничка работа, картон, позадина, фолија, пластика, дрво, текстил, итн.

За производот

Купувачите избираат и