• Свеж
Qistubay Нерѓосувачки Челик Занает Ножеви со 360-степен Ротирачки Нож, Хартија, Занает Машина Сечење Алатки за Занает, Хоби, Scrapbooking, Матрицата

Qistubay Нерѓосувачки Челик Занает Ножеви со 360-степен Ротирачки Нож, Хартија, Занает Машина Сечење Алатки

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

СЕЧЕЊЕ СТАНУВА ПОЛЕСНО : Овој рачен алат има 360 степени ротирачки нож кој ви овозможува да се намали многу комплексни форми, лесно и брзо.Сечење занает алатката работи како пенкало но намалувања како нож, па прекрасен дизајн.МАЗНА СЕЧЕЊЕ ИСКУСТВО : ножот swivels како што се движите, па тоа се чувствуваат повеќе како пишување од сечење.Wobbly линии, апстрактни форми и облини беа повеќето задоволување да се направи, бидејќи тоа само глајд модели заедно, што го прави навистина брзо да се направи.ПОБЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТАТ : за Разлика од другите занает ножеви сечилото ќе не е лесно намалување човечка кожа во нормална, и затоа е многу погоден за употреба во училиштата и за помлади занает и хоби ентузијасти, што е повеќе безбеден.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : Хартија-сечење, decoupage, матрицата на одлучување, излет налепници, уметнички дела, графички дизајн, архитектура, scrapbooking, знак пишување со користење на винил, и многу други користи.Answer : ___________________________ NOTE : Ние секогаш очекуваме вашето барање и поддршка.Ве молиме дозволете ни да знам дали има било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.Вашиот предлог ќе ни помогне да се подобри производи и да се обезбеди повеќе големи производи.Се извинуваме за сите непријатности предизвикани од вас.Qistubay Нерѓосувачки Челик Занает Ножеви со 360-степен Ротирачки Нож, Хартија, Занает Машина Сечење Алатки за Занает, Хоби, Scrapbooking, Матрицата▷Дали секогаш се чувствувате дека не сте задоволни доволно кога ќе се користи ножици или алатка нож за сечење хартија?Секогаш се грижите за да не може да се отсечени моделот што сте задоволен, а исто така се грижи за сече со нож?▶Со оваа нерѓосувачки челик занает ножеви со 360-степен ротирачки нож, никогаш не треба да го имаат овој вид на неволја повторно!Тоа може да направат вашиот живот полесно!Опис : ♥Оваа рачни алатка има 360-степен ротирачки нож кој ви овозможува да се намали многу комплексни форми, лесно и брзо.♥За разлика од другите занает ножеви сечилото ќе не е лесно да се намали човечка кожа во текот на нормална, па тоа е многу погоден за на училиште користат од страна на младите занаетчии и хоби ентузијасти.Апликации вклучуваат : ♥Хартија-сечење, хартија-сечење, образец одлуки, излет налепници, уметнички дела, графички дизајн, архитектура, scrapbooking и многу други користи.♥Тоа ќе ви овозможи да се намали комплексни форми за да креирате ваши сопствени decals и кружни украси.♥Боја : сина♥Големина : 7.87 инчи♥Материјал : Пластични♥Пакет : 1 КОМПЈУТЕР сечење советим : ☞Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало мерење на отстапување.☞Поради разликата во екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.

За производот

Купувачите избираат и