• Свеж
9pc Црево Стегач Клешти, Црево Стегач Смена Комплет со Флексибилни Жица Долга Стигнат до Црево Стегач Clic R Тип на Зглобот на Вилицата и Рамни Бенд Клешти за Автомобил?

9pc Црево Стегач Клешти, Црево Стегач Смена Комплет со Флексибилни Жица Долга Стигнат до Црево Стегач Clic R

DEN 1175.76

Од стока
Достапно.

ЗАВРШИ ЦРЕВО КЛЕШТИ СЕТ : Оваа универзална 9-парче црево стегач клешти сет од OMT вклучува долго-стигне до cabled црево стегач клешти, Clic-R тип јака клешти, зглобот на вилицата бенд клип и пролет жица клип клешти, редовни и аглеста рамен бенд црево стегач клешти, црево отстранување клешти, dual-на чело со шрафцигер, и црево кука за гориво, масло, вода и снег поправка, отстранување и замена во автомобил, камион, и мотоцикл мотори.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Секој пар на нашите добро инженерните црево клешти работи со црево стеги од 11/16 инчен да 2-1/2 инчи : флексибилен црево стегач клешти, зглобот на вилицата бенд клип и пролет жица клип клешти, и редовно и аглеста рамен бенд црево стегач клешти за пролет-тип на стеги; на Clic-Р јака клешти за уво-тип на стеги; и црево отстранување клешти за повеќето стандардни стеги.ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИЗАЈН : The user-friendly заклучување на механизми на 5 пролет менгеме-компатибилен клешти чувајте ги вашите прстиња одржа отворен, за ослободување на вашите раце и забрзување на вашата работа.ИЗДРЖЛИВИ лесно-зафат rubberized се справува со намалување на заморот при користење; и здрав удар-украсениот случај држи сè организиран и преносни.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Цел на овој сигурен црево стегач клешти сет со вашиот мир на умот увери благодарение на својата 1 година гаранција и OMT е пријателски 24/7 услуги на клиентите; цел денеска во никаков ризик и да уживате во кавга-бесплатно црево се работи за годините што доаѓаат!.Нема повеќе да се моли или проколнување на прстиња во залудна обиди да ги добие отклучен или чувајте ги отворите.Овој сет на наменски изградени црево стегач клешти може да се направи на сите работи што треба со удобност и леснотија.

За производот

Купувачите избираат и