• Свеж
VIGTRO Вљубените Розова Бувови Кујнски Крпи Супер Абсорбента, Премија Јадење пешкири, Крпи, Симпатична Срцето Перат Брзо Сушење Јадење Партали Обновливи Ткаенина за ?

VIGTRO Вљубените Розова Бувови Кујнски Крпи Супер Абсорбента, Премија Јадење пешкири, Крпи, Симпатична Срцето

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Сет од 6, 11 X 11 инчен,Шест крпи на иста големина за сите вашето домаќинство потреби во секојдневниот живот!.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ултра меки и многу абсорбента микрофибер крпи за чистење нема да нула вашиот парична казна есцајг,плочи,лонци,тави или,виси вода,многу лесен за чистење нечистотија и маснотии.ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО : Нашата dishcloths се трајни, перат и брзо сушење.Тие можат да бидат измиени од машина,и нема мирис или зацврстуваат после миење,што ги прави одличен помошник за домаќинство чистење во кујната.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : ткаенина за Чистење е многу лесно да се отстрани дамките, маснотии,прашина и нечистотија,што го прави погоден за домаќинство, кујна, чистење,мебел, Прозорци, автомобили, итн.Тоа нема да ја напушти која било тема завршува и марки на windows или огледала.ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ, Ние сме убедени дека ќе задоволни со нашите производи, нашата чинија крпа се со висок квалитет на пазарот, и Дали вашиот dishcloth се неисправни, ние гарантираме за целосно враќање на средствата.Функција : -На алишта е направен од двојно-layer кадифен ткаенина, со специјална машина втиснување processno за шиење и притискање на линија, повеќе силни и подолг живот -Не-токсични вода растворлив во боја, една страна печатење, чиста беж назад, повеќе погодна за кујна употреба.Уникатен и исклучителна обрасци ги красат кујни, farmhouses, училишта и за домовите за да додадете друг вид на боја. -Крпа се одлични за миење садови, бидејќи тие имаат многу сапун на пена нагоре,освен за детергент, се користи само мала количина на тоа да ја заврши својата мијат, се спаси дури и повеќе и се заштитат вашето семејство-Повеќе еколошки во споредба со традиционалната кујна на хартија, dishtowels може да се употребуваат и се повеќе еколошки Совети за јадење крпи : -не кајгана.

За производот

Купувачите избираат и