• Свеж
Rockford Fosgate RFK-HD9813 Засилувач Инсталации за Полнење за 1998 - 2013 Харли Дејвидсон Роуд Глајд & Стрит Глајд Мотоцикли

Rockford Fosgate RFK-HD9813 Засилувач Инсталации за Полнење за 1998 - 2013 Харли Дејвидсон Роуд Глајд & Стрит

DEN 6479.76

Од стока
Достапно.

На RFK-HD9813 е на Исправноста на Инсталацијата за Полнење, дизајнирано за употреба со изберете 1998-2013 Харли-Дејвидсон Роуд Глајд & Стрит Глајд Мотоцикли.Plug-and-play amp инсталирате комплет вклучува монтажа плоча, heatsink и инсталации за полнење се потребни за да се инсталира на Rockford Fosgate Моќ Морски TM400 X4ad 400-вати засилувач (засилувач се продава одделно).Интегрира во фабрика електричниот систем без измени или сечење и вклучува монтажа голема заграда за Лилјак Крило и Ајкула Носот маска.Комплет, исто така, вклучува amp излез Y-adaptors за додавање на долниот обтекател или Тур-Pak јазик, како и задните звучници излез темперамент за поврзување на задните звучници.Познатиот Rockford Fosgate изградба на квалитетот, со целосна 1 година гаранција кога набавува од овластен Rockford Fosgate препродавач.

За производот

Купувачите избираат и