• Свеж
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за ARCHOS 50 Хелиум + 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за ARCHOS 50 Хелиум + 10 Инчен со Далечински управувач за Live

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

Можете да го заклучите тоа во вашиот удобен висина лесно.Без батерија потреби.●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се поврзувате USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно. ⚡[Далечински Управувач & USB Напојува] Тоа доаѓа со Bluetooth далечински управувач, тоа е компатибилен со i Phone IOS и Android.Повеќе стабилно и корисни од другите.

За производот

Купувачите избираат и