• Свеж
Zsirue Затворен String Светла, Приклучок во Водоотпорен String Светла со крај-до-крај Конекција, 8 Начини за ноќта на Вештерките денот на Благодарноста Божиќ Градина, во/Надв

Zsirue Затворен String Светла, Приклучок во Водоотпорен String Светла со крај-до-крај Конекција, 8 Начини за

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

Connectable : Секоја бајка string светла има крај-до-крај врска; можете да поврзете до 5 групи заедно да расветли еден поширок спектар;.Водоотпорен На : водоотпорен дизајн го прави погодна за двете внатрешна и надворешна декорација. (ЗАБЕЛЕШКА : Имајте на приклучокот .Широко се Користи : Совршен додаток на вашиот почетен кога ќе заврши оваа string светлина на ѕид, дрво или прозорец.Идеален за вашиот двор, пат, павилјон, патио и спална соба за Свадба партија, Божик, Нова Година, за Роденден, Фестивал оркестарот;. 8 Осветлување Режими Трепкане Светла : Ова декоративни string светлина има 8 осветлување начини за вас да се избере : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна врска.Се вклопи во различни прилики и животната средина, директно притиснете го копчето на трансформатор за да го промените начинот;.КВАЛИТЕТОТ на ТИМОВИТЕ : не двоумете се да не контактирате директно ако сте незадоволни со Самовила String Светла, Zsirue 24 X7 грижете се-бесплатни услуги на клиентите се секогаш подготвени за вас.

За производот

Купувачите избираат и