• Свеж
PonyCycle Автентични Зебра Деца се Прошетаат на Играчки за Деца Скутери (со Кочница/ 36 Висина/ Големина 4 за Возраст 4-8) Пони Циклус на Возење на Зебра Кадифен Играчки Пол?

PonyCycle Автентични Зебра Деца се Прошетаат на Играчки за Деца Скутери (со Кочница/ 36 Висина/ Големина 4 за

DEN 1696.80

Од стока
Достапно.

Карактеристики - Pony Cycle возење на зебра, деца напојува!Нема батерии, Без електрична!Пони Циклус деца се прошетаат на играчки, лесно stear, вози како вистински една.Воскресна Седиштето Pony Cycle зебра деца се прошетаат на играчки им овозможи на велосипедисти " мускули на рацете, половината и на нозете да работат истовремено & координира тело движење.Кочница Функција– Pony Cycle зебра деца се прошетаат на играчки се дизајнирани со рачната сопирачка, носи Пони циклус на безбедна запре.Ажурирани Тркала – Pony Cycle зебра деца се прошетаат на играчки да се ажурираат за неспокојот.Поголем контакт област прави постабилен употреба.Бескрајна Забава - како За внатрешна и надворешна употреба, момчињата и девојчињата може да се прошетаат на пони циклус на секаде каде што сакате без да се разгледа работи надвор од сила.Седлото дизајн го прави деца повеќе удобно и опуштено да се прошетаат.Им овозможува на возачот " мускули на рацете, половината, и нозете да работат истовремено.Високо предложени од страна на equestrian тренер за практикување лов седиште и две точки.Дете Управува!Немаат потреба за моќ, не батеријата.

За производот

Купувачите избираат и