• Свеж
X-DREE 500ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Контејнер(500ml HDPE де plástico де бока ancha laboratorio de редондо contenedor experimento botella

X-DREE 500ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Контејнер(500ml HDPE де plástico

DEN 616.80

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 60g; Пакет Содржина : 1 x Пластични Шишиња.Главната Боја : Бела; Капацитет : 500ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 82mm/3.23"; Вкупната Големина (Прибл.) : 82 x 113mm/3.23" x 4.45" (Тело Кол.*H)(Diámetro interno де ла бока : 82 mm / 3.23' '; Tamaño вкупно (aprox.) : 82 x 113 mm / 3.23' 'x 4.45' '(diámetro. * H).Капа Кол. : 91mm/3.58"(Diámetro де ла tapa : 91 mm / 3.58' '. 500ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Container It се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и за домашна употреба.Завртка запечатување капак штити frome истекување.Опис на Spanish500ml HDPE де plástico де бока ancha laboratorio de редондо contenedor experimento botella País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico HDPEPeso neto : 60 g; Contenido del paquete : 1 x botella де plástico Color директорот : БЛАН-O; Capacidad : 500ml Diámetro interno де ла бока : 82 mm / 3.23' '; Tamaño вкупно (aprox.) : 82 x 113 mm / 3.23' 'x 4.45' '(diámetro. * H) Diámetro де ла tapa : 91 mm / 3.58' '.

За производот

Купувачите избираат и