• Свеж
visesunny Сина Тропски Лист 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Шетач,Пелени,Валкани Салата О

visesunny Сина Тропски Лист 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

♔, Исто така, ова мокра торба се одлични за патување, можете да организатор вашата чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети во ова бебе мокра торба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Патент затворање содржи протекување и мириси.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени. ♥Еко-пријателски, wipeable, перат, обновливи мокра торба, миење на рацете и се исуши, се препорачува да се продолжи животот на ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба.Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да ги задржи вашите daywear мирис сладок. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за Бесење Влажно и Суво Кеси .9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.Не само за влажно работи – овие кеси се направи одлични организатори за играчки, прибор, toiletries, електроника, патувања и многу повеќе!***ADVENTAGE***Fashion &Stylsh, Обновливи&Вода-Отпорни , со Висок квалитет Една трим и атрактивен дизајн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.

За производот

Купувачите избираат и