• Свеж
На Hillman Група 41571 Бетон-Завртки

На Hillman Група 41571 Бетон-Завртки

DEN 229.20

Од стока
Достапно.

За Сите Ѕидани Материјали.Земја на Потекло : сад.Објектот Тежина : 0.1 lb.Производ Димензија : 4.0" x 2.0" х 1.0".Опис на производот За сите ѕидани материјали.Специјално појачани високо-ниски тема всушност намалувања нишка во ѕидот и материјали.Едноставен 2-чекор операција, вежба потоа се вози.Tappers може да се отстранат и ре-вметната во иста дупка.Clamshell пакување.Од Производителот Држава на уметноста тема дизајн намалувања во бетон.Tapper завртки се дизајнирани за прицврстување апликации во бетонски блок, и тула.Користете Tapper завртки да се закачите на електрична опрема, две од четири, downspout ремени, црево ленти, знаме столбови, ураганот ролетни, и повеќе.Tapper завртки се совршени за внатрешна и надворешна употреба.За мала до средна должност апликации.

За производот

Купувачите избираат и