• Свеж
Vaxis Φ95 Виножито Заслепуваат Филтер за Tilta Мираж

Vaxis Φ95 Виножито Заслепуваат Филтер за Tilta Мираж

DEN 1437.60

Од стока
Достапно.

[ЗАСЛЕПУВААТ ЕФЕКТ] Создава Уникатен Мулти-Обоени Ракети. [ЛЕСНИ] Изградба е Само 1/4 Тежината на 4x5.65 Филтер. [ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ] Слој го Штити Филтер од Оштетување. [СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН] за Tilta Мираж Мат Кутија. [НОСЕЊЕ] Вклучени за Транспорт.Оваа 95mm Кружни Заслепуваат Филтер се прилагодено со цел да се користи со Tilta Мираж Мат Кутија.Овој филтер создава уникатен, мулти-обоени ракети кои потекнуваат од извори на светлина што органски се промени како извор на светлина се движи во рамка.Овој филтер има висок креативен потенцијал и може да помогне да се обезбеди уникатен изглед за вашиот следен проект.Овие филтри се произведе точни бои, без намалување на острината и функција Двојно Двострано 12 Слој Слој, кој ги штити филтер од гребнатини.

За производот

Купувачите избираат и