• Свеж
Батеријата Случај за iPhone 12 Про Max, 6000mAh Батерија Продолжен Резервната Батерија Полнач Заштитни Случај Покрие Компатибилен со iPhone 12 Про Max 5G (6.7 инчи) Преносни Полнење

Батеријата Случај за iPhone 12 Про Max, 6000mAh Батерија Продолжен Резервната Батерија Полнач Заштитни Случај

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

[Висок Капацитет и Совршено се Вклопуваат] Литиум полимер батерија случај компатибилен со i Phone 12 Про Max [6.7 инчен] САМО [Не одговара за i Phone 12/12 Про Ниту i Phone 12 Мини], Изградена-во 6000m Ah висок капацитет моќ банка, обезбедува екстра напојување за вашиот нов телефон, подолго траење на батеријата и целосно заштитен. [Полнење и Заштита на 2 во 1] Овој Замена i Phone 12 Про Max Батерија полнач случај направени од издржлив материјал, да се обезбеди целосна задниот капак за заштита од гребнатини или дневна штета.Погодно за секојдневна употреба и да се обезбеди енергија од батеријата за време на итни случаи. [Капацитет на Надградба] батеријата случај 12 Про Max со голема енергија од батеријата дизајн, може да обезбеди и до 150% екстра моќ, 6000m Ah батерија на случај може да ви понуди повеќе време за прелистување на веб, видео или телефонски повик, и музика.Тоа обезбедува вашиот телефон има доволно енергија за време на патување или работат надвор. [Безбедноста и Удобноста] надворешни backup батериско напојување банка случај за i Phone 12 Про Max Опремен со 4 LED светла индикатори, кои лесно да знаете колку бесплатно е достапна (025%50%75%100% ).Safe со внатрешните плочки на заштита од прегревање, преоптоварување и краток спој.Рацете слободни, уживајте во музиката или да направите телефонски повик додека го полните вашиот i Phone, без да ја отстраните батеријата случај.Совршено се вклопуваат : Литиум Li-полимер, специјално дизајнирани за i Phone 12 Про Max 5 G Видиме САМО, полначот е целосно наполнета, поврзете на мобилен телефон да плати мобилен телефон живот, во секое време за полнење да се појави истовремено се заштити телефонот од штета, има две функции, повеќе не се загрижени батеријата На телефонот неуспех.

За производот

Купувачите избираат и