• Свеж
Kipp 06610-4A584X55 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка со 1/2-13 Надворешен Навој,Ново·Контрола Стил, Челични Компоненти, Инчен, 55 mm Завртка Должина, Големина 4, С?

Kipp 06610-4A584X55 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка со 1/2-13 Надворешен Навој,Ново·Контрола

DEN 421.68

Од стока
Достапно.

Пакет Димензии : 8.0 L x 2.0 H x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 1 фунти.Земја на Потекло : Германија.Дел број : 06610-4 A584 X55. За многу луѓе Ново·Контрола Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

За производот

Купувачите избираат и