• Свеж
Trajan Научни 2C183-05R46S ProteCol C18 П Обратна Фаза HPLC Колоната, Нерѓосувачки Челик, 5µm Големина на Честички, 100Å Големината на Порите

Trajan Научни 2C183-05R46S ProteCol C18 П Обратна Фаза HPLC Колоната, Нерѓосувачки Челик, 5µm Големина на Честички,

DEN 12168.00

Од стока
Достапно.

Prote Col C18 нуди флексибилен опсег од C18 врзани фази, вклучувајќи p H стабилност и големината на порите опции.Ултра чист силициум.Целосно крајот на снежните оптимизиран C18 фази.Пак имагинација во резултатите со Prote Col спектар на HPLC колони.Со Обратна Фаза, Нормално Фаза и Специјалност Фази, Prote Col овозможува да имаат право фаза за вашиот поделба потреби.Со можност за комбинирање на инертен ЅИРКААТ обложени хардвер или традиционален нерѓосувачки челик со секој квалитетот фаза, Prote Col HPLC решение испорачува комбинација ви е потребна.

За производот

Купувачите избираат и