• Свеж
Виски Brite Брз Кат Sweeper

Виски Brite Брз Кат Sweeper

DEN 1140.00

Од стока
Достапно.

Ништо да приклучок и не refills да се купи.Лесни се справи.Топ-вчитување на послужавник. 7-1/2" чистење на патот.Со Скоч Brite Брз Кат Sweeper ова не е ништо да се поврзете и не refills да се купи.Тоа е одличен начин да пикап остатоци од тврда површина на подот и ниска куп тепих.Плус врвот вчитување на коцки се лесно да се празни!Донесување на оваа алатка одлична алтернатива за традиционалните чистачи.

За производот

Купувачите избираат и