• Свеж
MINSTAR MinStar 4 Pin Притиснато Копчето за вклучување Поларис Sportsman 335 400 500,Магнум 325 Xpedition 425 325, Патека Шеф 330, Пионер 250, Xplorer 250 300 400,Скремблер 400 500,Заменете # 4110264 4012163.

MINSTAR MinStar 4 Pin Притиснато Копчето за вклучување Поларис Sportsman 335 400 500,Магнум 325 Xpedition 425

DEN 1488.00

Од стока
Достапно.

(Замена На Дел Број) Го Замени #4110264 , 4012163. Ве молиме да Користите 's Дел Пронаоѓач Функција за Да се Потврди Дали Овој Притиснато Копчето за вклучување Ќе се Вклопи Вашето Возило Пред да го Купите!. (ОДГОВАРА ЗА)Ова 4 Pin Позиција Притиснато Копчето за вклучување Компатибилен Со Sportsman 335 400 500,Магнум 325 Xpedition 425 325 , Патека Шеф 330 , Пионер 250 , Xplorer 250 300 400 ,Скремблер 400 500. (Известувањето)на Овој Притиснато Копчето за вклучување Има 4 Pin Терминал, 2 position ON/OFF.Ако Вашиот Оштетен Откопчување Е Отстранет, Ве Молиме Проверете Го Ова. (Високи Перформанси) на Нашите Притиснато Копчето за вклучување Дизајнирани И Изработени Според Стандард за Квалитет На Оригинална Опрема Производителот ,Цената Е Само Дел Од ОЕМ Еден.Ние и Ветуваме Дека Секој Производ, Продадени Се Оригинални Висок Квалитет , Бренд 100 отсто нови 100 проценти Тест Пред да Замине Фабрика. (По - s Услуга)Сите На Оригиналната "MINSTAR" Делови Се Поддржани од Страна на 1 Година Безгрижно се Врати, И Услугата Против Производство Дефект, Ако Неисправни за Време на Нашиот Период, 100% ПАРИ гаранција за GUARRANTY!КУПИ СО ДОВЕРБА!.Компатибилен со возило тип : АТВ.Одговара тип : Возило се Специфични.Дел број : DMS4012163-4 P.Производ descripe : Клучот Прекинувач Со 2 Место(On/Off) ,4 Pin Терминал, 2 копчиња Одговара За ПОЛАРИС : Забрана 525 S : 2008-2010 Забрана 525 УЈП : 2007 2009-2011 Забрана 450 MXR : 2009 2010 Забрана 500 : 2006 2007 Предатор 500 : 2003-2007 година МАГНУМ 325 2 X4 : 2000 2001 МАГНУМ 325 4 X4 : 2000 2001 МАГНУМ 500 4 X4 : 2000 2001 ДИЗЕЛ (455cc) : 2000 2001 Скремблер 500 4 X4 : 2000 2001 Скремблер 500 2 X4 : 2001 Скремблер 400 2 X4 : 2000 2001 Скремблер 400 4 X4 : 2000 Sportsman 335 : 2000 Sportsman 400 : 2001 Sportsman 500 ХО RSE : 2001 Sportsman 500 ХО DUSE : 2001 Sportsman 500 6 X6 : 2000 2001 Sportsman 500 4 X4 : 2000 Sportsman 500 RSE : 2000 ТРАГА ПАЛТО 250 : 2000 2001 ТРАГА ШЕФ 325 : 2000 2001 Xpedition 325 : 2000 2001 Xpedition 425 : 2000 2001 Xplorer 400 4x4 : 2000 2001 Xplorer 300 4x4 : 2000 2001 Xplorer 250 4x4 : 2000 2001 Работник 500 : 2001 Пакет листата : Пакет Големина : 3.03 x 2.99 x 1.92 инчи; Пакет Тежина : 0.198 lb; Пакет содржи : 1 x откопчување Со 2 Копчиња; на Нашата Компанија Има Целосен Склопување Производство, Одберете Квалитет, Производство И Инсталација, По Инспекција.Се Обезбеди Најдобар Квалитет На Клиентите.Нека Клиенти Ги Користат Производите Со Мир На Умот .Ако Сте Сигурни За Овој Објект Вклучите Вашето Возило, Ве Молиме Порака Нас Пред Да Ги Купите, И Ние Ќе Се Потрудиме Бидете Сигурни Дека Ќе Добиете На Предмети Што Треба.

За производот

Купувачите избираат и